Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale curatenie-Evidenta Populatiei

Număr anunț
DA21677353
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI RO5446536)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
976,30 RON
Valoare atribuită
976,30 RON
Data publicării
07.11.2018 11:04
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

976,30 RON

din 976,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.