Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capac cu zavoare, pt jgheab cabluri si pod scara, 100x3000, DRL 100 FS
- Număr anunț
- DA21677319
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO13808750)
- Cod CPV
- 44322400-7 · Dispozitive de fixare pentru cabluri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56,61 RON
- Valoare atribuită
- 56,61 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 11:02
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56,61 RON
din 56,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro