Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de excavare si transportul pământului

Număr anunț
DA21669515
Autoritate contractantă
COMUNA CALINESTI OAS (PRIMARIA CALINESTI OAS) (CUI 3896860)
Furnizor / câștigător
EDIL BERCEANU SRL (CUI RO22242668)
Cod CPV
45112400-9 · Lucrari de excavare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
06.11.2018 14:33
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.