Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULTRA HD 4K SMART TV 138 CM SAMSUNG UE55NU7102

Număr anunț
DA21668161
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII TOKES JOZSEF (CUI 16414823)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.033,60 RON
Valoare atribuită
4.033,60 RON
Data publicării
06.11.2018 13:47
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 06:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.033,60 RON

din 4.033,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.