Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,7% sub estimat
ELECTRICE 3
- Număr anunț
- DA21653662
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.518 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON 4,7% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2018 13:21
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 07:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.518 RON estimat
4,7%
Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 118 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.