Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEZINCRUSTANT 'VISION' PT SCHIMBATOARE CALDURA CAZANE CONVENTIONALE FE/CU/OL 5KG/ CONC.10-25%
- Număr anunț
- DA21658736
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 775,20 RON
- Valoare atribuită
- 775,20 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 07:13
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 07:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
775,20 RON
din 775,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro