Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adeziv polistiren INTERIOR/EXTERIOR , 25 kg/sac
- Număr anunț
- DA21658466
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- ALFA TRADING GRUP SRL (CUI RO15638350)
- Cod CPV
- 24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231,20 RON
- Valoare atribuită
- 231,20 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 19:55
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
231,20 RON
din 231,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro