Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 500ML
- Număr anunț
- DA21677485
- Autoritate contractantă
- Centrul de Resurse si Asistenta Educationala "Speranta" Timis (CUI 9050142)
- Furnizor / câștigător
- VIOLACEEA FARM SRL (CUI RO30789144)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43,68 RON
- Valoare atribuită
- 43,68 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 11:08
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43,68 RON
din 43,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro