Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reactivi laborator - lot 2 si 3, conform caiet de sarcini

Număr anunț
DA21673885
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
Furnizor / câștigător
MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. (CUI RO9592720)
Cod CPV
24300000-7 · Produse chimice anorganice si organice de baza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.699 RON
Valoare atribuită
12.699 RON
Data publicării
07.11.2018 09:05
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.699 RON

din 12.699 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.