Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Subler digital de exterior-interior cu tija de adancime
- Număr anunț
- DA21669846
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- SMART TRADE SRL (CUI RO18494225)
- Cod CPV
- 38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305,21 RON
- Valoare atribuită
- 305,21 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 14:43
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
305,21 RON
din 305,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro