Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI MOTOCOASE 4T

Număr anunț
DA21660129
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01010 (CUI 15293049)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240,30 RON
Valoare atribuită
240,30 RON
Data publicării
06.11.2018 09:13
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240,30 RON

din 240,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.