Ofertă refuzată
Cumpărare directă
achizitie conform ofertei nr.54_165260
- Număr anunț
- DA21371392
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.624 RON
- Valoare finală
- 8.640,80 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 10:07
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.