Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale lucrare

Număr anunț
DA21320065
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.8 BRASOV (CUI 29369236)
Furnizor / câștigător
BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.189,07 RON
Valoare atribuită
5.189,07 RON
Data publicării
27.09.2018 10:59
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.189,07 RON

din 5.189,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.