Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cartuse-tonere - Sky Group

Număr anunț
DA21672412
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI RO16365631)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.295 RON
Valoare atribuită
1.295 RON
Data publicării
06.11.2018 19:33
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.295 RON

din 1.295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.