Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CEXV49 CEXV-49 C-EXV49 C-EXV 49 CARTUS TONER C M Y (19000 PAG) ORIGINAL CANON IRC3330 3331 3325
- Număr anunț
- DA21671753
- Autoritate contractantă
- Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.944 RON
- Valoare atribuită
- 1.944 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 16:08
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 16:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.944 RON
din 1.944 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro