Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,1% sub estimat
Multifunctionale Ricoh; Cartuse toner; Refill cartuse toner; Piese de schimb multifunctionale
- Număr anunț
- DA21670710
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Ion Agarbiceanu" Cluj Napoca (CUI 4924055)
- Furnizor / câștigător
- COPYLAND TRADING SRL (CUI RO9091754)
- Cod CPV
- 30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.798 RON
- Valoare atribuită
- 10.674 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2018 15:15
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.674 RON
din 10.798 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 124 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.