Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rigole PD200V

Număr anunț
DA21373290
Autoritate contractantă
SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI RO27295841)
Furnizor / câștigător
ACO SRL (CUI 11525316)
Cod CPV
44115000-9 · Elemente de montaj pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.093,74 RON
Valoare atribuită
18.093,74 RON
Data publicării
03.10.2018 11:06
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.093,74 RON

din 18.093,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.