Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet consumabile xerox 5222

Număr anunț
DA21659944
Autoritate contractantă
CSEI MARIA MONTESSORI (CUI 4515450)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
941,17 RON
Valoare atribuită
941,17 RON
Data publicării
06.11.2018 09:05
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

941,17 RON

din 941,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.