Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 14,7% sub estimat
HARTIE COPIATOR A4 XEROX BUSINESS-
- Număr anunț
- DA21677776
- Autoritate contractantă
- ORASUL NADLAC (CUI 3518822)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375 RON
- Valoare atribuită
- 320 RON 14,7% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2018 11:18
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
320 RON
din 375 RON estimat
14,7%
Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.