Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DAS GIURGIU FIS EMAGAZIE , NIR, LIST AINVENTAR, BON CONSUM, INDIGO, FOAIE PARCURS
- Număr anunț
- DA21677301
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA GIURGIU (CUI 5182167)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,72 RON
- Valoare atribuită
- 249,72 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 11:02
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
249,72 RON
din 249,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro