Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA21674706
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLA SUCEAVA (CUI RO3221146)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,42 RON
Valoare atribuită
697,42 RON
Data publicării
07.11.2018 09:39
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,42 RON

din 697,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.