Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare curte interioara

Număr anunț
DA21324579
Autoritate contractantă
INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
Furnizor / câștigător
MRC CULICI 2016 SRL (CUI RO35800804)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.111 RON
Valoare atribuită
28.111 RON
Data publicării
27.09.2018 13:35
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.111 RON

din 28.111 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.