Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hard disk Seagate FireCuda SSHD 2TB SATA-III 7200RPM 64MB
- Număr anunț
- DA21675953
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ASTRONOMIC BUCURESTI (CUI 4183130)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 778 RON
- Valoare atribuită
- 778 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 10:21
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
778 RON
din 778 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro