Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa de alimentare INTER-TECH ARGUS APS-520W, 520W, 120mm
- Număr anunț
- DA21669472
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE "DELTA DUNARII" - INCDDD - TULCEA (CUI RO2646378)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218 RON
- Valoare atribuită
- 218 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 14:31
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 16:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
218 RON
din 218 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro