Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC Desktop i5-7400, 8GB DDR4, SSD, DVD-RW, mouse+tastatura si licenta Windows 10

Număr anunț
DA21668364
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.098,90 RON
Valoare atribuită
2.098,90 RON
Data publicării
06.11.2018 13:54
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.098,90 RON

din 2.098,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.