Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem IT LENOVO IdeaCentre 510S-08IKL, Intel® Core™ i5-7400 pana la 3.5GHz, 8GB, HDD 1TB + SSD 128G
- Număr anunț
- DA21659773
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 CRISTAL (CUI 13629810)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.579,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,72 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 08:58
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.016,72 RON
din 1.579,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro