Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MONITOR LED PHILIPS 21.5" 223V5LHSB, MON223V5LHSB
- Număr anunț
- DA21680364
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329 RON
- Valoare atribuită
- 329 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 12:44
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 15:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
329 RON
din 329 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro