Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reinnoire licenta ESET Endpoint Antivirus, pentru un nr. de 300 de statii de lucru ale ANSVSA

Număr anunț
DA21315109
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (CUI 16277408)
Furnizor / câștigător
AXEL SOFT IT GROUP SRL (CUI RO14594957)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.917 RON
Valoare atribuită
13.917 RON
Data publicării
26.09.2018 16:31
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 16:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.917 RON

din 13.917 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.