Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch TP-LINK TL-SG1024DE, 24 x 1000Mbps, montabil in rack 1U [TL-SG1024DE]
- Număr anunț
- DA21374485
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 391,59 RON
- Valoare atribuită
- 391,59 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 11:47
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
391,59 RON
din 391,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro