Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trombex 75mg x 30cpr film,Siofor 1000 1000mg x 60cpr film

Număr anunț
DA21909680
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,38 RON
Valoare atribuită
145,38 RON
Data publicării
29.11.2018 15:20
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,38 RON

din 145,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.