Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HLA IMMUNE RESPONSE GENETICS 2019
- Număr anunț
- DA21906281
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL NATIONAL AL DONATORILOR VOLUNTARI DE CELULE STEM HEMATOPOIETICE (CUI 28502147)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
- Cod CPV
- 22212100-0 · Publicatii periodice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.400 RON
- Valoare atribuită
- 7.400 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 13:27
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.400 RON
din 7.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro