Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADAPTOR BITI 51MM CU AUTOBLOCARE

Număr anunț
DA21664783
Autoritate contractantă
Teatrul National de Opera si Balet "Oleg Danovski (CUI 16752484)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
Cod CPV
31111000-7 · Adaptoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,15 RON
Valoare atribuită
420,15 RON
Data publicării
06.11.2018 11:51
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,15 RON

din 420,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.