Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa neintreruptibila UPS APC Back-UPS BX950UI BX 950VA / 480W
- Număr anunț
- DA21661054
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SUCEAVA (CUI 11352916)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.608 RON
- Valoare atribuită
- 1.608 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 09:47
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.608 RON
din 1.608 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro