Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FILTRU ANTICALCAR MAGNETIC ANTIKAL 1/2"
- Număr anunț
- DA21373249
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42514300-5 · Aparate de filtrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45,29 RON
- Valoare atribuită
- 45,29 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 11:05
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45,29 RON
din 45,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro