Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola cauciuc latime 1m

Număr anunț
DA21315146
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
19500000-1 · Materiale din cauciuc si din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,16 RON
Valoare atribuită
503,16 RON
Data publicării
26.09.2018 16:36
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,16 RON

din 503,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.