Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente retea / configurare

Număr anunț
DA21371257
Autoritate contractantă
Casa Corpului Didactic "Simion Mehedinti" Focsani (CUI 4350572)
Furnizor / câștigător
SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,60 RON
Valoare atribuită
512,60 RON
Data publicării
03.10.2018 10:04
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,60 RON

din 512,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.