Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oglinda frontala ZIEGLER 90mm
- Număr anunț
- DA21677430
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- INFO MED EXPERT SRL (CUI RO15464564)
- Cod CPV
- 33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,95 RON
- Valoare atribuită
- 246,95 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 11:06
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
246,95 RON
din 246,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro