Ofertă acceptată
Cumpărare directă
YALA CONTROL ACCES HOTELIER DLA-5500-PW
- Număr anunț
- DA21369308
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.821,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.821,84 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 08:46
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.821,84 RON
din 1.821,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro