Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de prelucrare de date financiar-contabile in sistemul Forexebug
- Număr anunț
- DA21671674
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 248 (CUI 4382507)
- Furnizor / câștigător
- TIMES CONSULTING SRL (CUI RO12292472)
- Cod CPV
- 72312000-5 · Servicii de introducere de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 16:03
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro