Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR 12V 7Ah FBI

Număr anunț
DA21681175
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Ilfov (CUI 13610442)
Furnizor / câștigător
MA-MI IT SOLUTIONS SRL (CUI RO38064354)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,88 RON
Valoare atribuită
292,88 RON
Data publicării
07.11.2018 13:12
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,88 RON

din 292,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.