Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulatori AA VARTA ACCR62500B2, 2 bucati

Număr anunț
DA21679823
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
31433000-0 · Acumulatori cu nichel-fier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270 RON
Valoare atribuită
270 RON
Data publicării
07.11.2018 12:24
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270 RON

din 270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.