Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUPE COBAS MIRA, 1.000 buc

Număr anunț
DA21679418
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
ZONEMED BIOMETRIX SRL (CUI RO25638242)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45 RON
Valoare atribuită
45 RON
Data publicării
07.11.2018 12:10
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45 RON

din 45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.