Ofertă refuzată Cumpărare directă

masca / masti cu filtru HEPA si supapa FFP3 3M pliata, ambalata individual pentru riscuri biologice

Număr anunț
DA21677376
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33157100-6 · Masti de gaze medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.025 RON
Valoare finală
2.047,50 RON
Data publicării
07.11.2018 11:04
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.