Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ACUMULATORI CONFORM COMANDA
- Număr anunț
- DA21378221
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.848,64 RON
- Valoare atribuită
- 5.848,64 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 14:10
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.848,64 RON
din 5.848,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro