Ofertă acceptată Cumpărare directă

Patut stivuibil

Număr anunț
DA21377939
Autoritate contractantă
GRADINITA cu P.P. MAMARUTA (CUI 17968517)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39143116-2 · Patuturi pentru copii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.842,31 RON
Valoare atribuită
1.842,31 RON
Data publicării
03.10.2018 13:59
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.842,31 RON

din 1.842,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.