Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saltea superortopedica 80x190x24 cm
- Număr anunț
- DA21370529
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- AMBIENT IUCO SRL (CUI RO29139814)
- Cod CPV
- 39143112-4 · Saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.393,52 RON
- Valoare atribuită
- 18.393,52 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 09:39
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.393,52 RON
din 18.393,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro