Ofertă acceptată Cumpărare directă

Releu de nivel conductometric

Număr anunț
DA21903759
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
AQUA BUCOVINA S.R.L. (CUI 36350546)
Cod CPV
31221000-1 · Relee electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.305 RON
Valoare atribuită
2.305 RON
Data publicării
29.11.2018 12:08
Termen limită
05.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.305 RON

din 2.305 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.