Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TRUSĂ SANITARĂ DE PRIM AJUTOR STATIONARA
- Număr anunț
- DA21672134
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- SSM & SIU SRL (CUI RO23921438)
- Cod CPV
- 35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.815,12 RON
- Valoare finală
- 1.815,12 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 17:06
- Data finalizării
- 07.11.2018 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.