Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cameră supraveghere IP POE AEVISION AE-IPC60AK-20CG9-0402-12-P

Număr anunț
DA21665379
Autoritate contractantă
U.M. 02592 (CUI 12542579)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.270,40 RON
Valoare atribuită
2.270,40 RON
Data publicării
06.11.2018 12:10
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.270,40 RON

din 2.270,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.