Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii colectare deseuri dispersate

Număr anunț
DA21293733
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
LUCA STEFAN VASILE SRL (CUI RO35946037)
Cod CPV
90511300-5 · Servicii de colectare a deseurilor dispersate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.810 RON
Valoare atribuită
49.810 RON
Data publicării
25.09.2018 11:09
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.810 RON

din 49.810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.